CO NAS WYRÓŻNIA

Nasze przedszkole jest nowoczesne, również pod względem wyglądu, dekoracji oraz układu sal. Nie ma tu standardowych sal, w których dziecko spędza cały dzień. Na naszej "wyspie" dzieci przebywają w przeznaczonym do danego zajęcia pomieszczeniu.

Ponadto, cechą wyróżniającą nas od innych placówek edukacyjnych jest mała liczebność grup oraz atrkacyjność zajęć i szeroka oferta bezpłatnych zajęć dodatkowych, między innymi:

* codziennie język angielski

* zajęcia informatyczne

* zajęcia konstrukcyjne z zastosowaniem klocków LEGO 

* zajęcia z elementami programowania

* zajęcia sportowe z piłką SmerfBall

* zajęcia kulinarne

* co miesiąc teatrzyki i filharmonia 

* spotkania z ciekawymi ludźmi

* dni kolorowe, tematyczne, relaksacyjne

* zajęcia muzyczno-ruchowe,  małego naukowca, małego konstruktora, mapa świata, mapa Polski

* udział w zajęciach przygotowywanych przez zagranicznych gości w ramach projektu "International Kindergarten"

* wybrane zajęcia i zabawy organizowane dla dzieci uczęszczających do innych przedszkoli oraz  szkół.

 

Zajęcia dodatkowo płatne:

     - j. hiszpański

     - jazda konna 

Nasza Wyspa to mejsce wyjątkowe rówznież ze względu na wyposażenie!

Zabawki i urządzenia zostały tak dobrane, aby stały się źródłem nie tylko radości, lecz także kreatywności.

Wszystkie elementy zabawek są wyjątkowe, bo napędzane dziecięcą wyobraźnią! W kąciku kuchennym można upiec pyszne ciasteczka i nakryć do stołu, na straganie czekają na kupców warzywa i owoce, które można bezpiecznie pokroić, a na fotelu bujanym można wreszcie spokojnie odpocząć!

Dla malych majsterkowiczów przygotowaliśmy warsztacik z narzędziami i klocki konstrukcyjneStolik zabawowy zaś kryje w sobie wiele możliwości, w zależności od pomysłów! Może powstanie tu zamek z klocków? Albo droga szybkiego ruchu? Na pewno coś wspaniałego i oryginalnego! Dla miłośników pociągów czeka ciuchcia z terenem do zagospodarowania. Więc do dzieła!

Nasza Wyspa dba również o rozwój fizyczny, stąd ścianka wspinaczkowakamienne półkule do ćwiczeń równowagi oraz wielki stożek do balansowania. Do tego labirynty z kulką rozwijające precyzję i zręczność, a także tablice ścienne poprawiające koordynację ruchów i umiejętności motoryczne, na których można ćwiczyć zarówno rączkami, jak i nóżkami. 

Prawdziwą atrakcją stała się mini trampolina oraz mega klocki piankowe, z których powstają przepiękne wielowymiarowe budowle, zamki, mosty, jak również samochody. Czekamy na realizacje waszych pomysłów! Najbardziej oryginalne nagrodzimy!

Zabawa i ruch to nie wszystko. Czasem dziecko potrzebuje się po prostu wyciszyć, usiąść, pomyśleć. W takich sytuacjach nieoceniony staje się kącik czytelniczy z wygodnymi pufami, wypełniony książeczkami oraz grami logicznymi i puzzlami. Jest też "pudło-zgadywanka" rozwijające zmysły. Spróbuj wyczuć co też kryje się w środku... A może poznasz po odgłosie? A może po zapachu? 

 

NOWOŚĆ!  Zajęcia pod okiem specjalistów z zastosowaniem klocków LEGO EDUCATION! 

NOWOŚĆ! Na naszej Wyspie wyjątkowe urządzenie! MAGICZNY DYWAN oraz EKRANY DOTYKOWE wspomagające naukę i dostarczający mnóstwo radości!

 

NOWOŚĆ! MAGICZNY DYWAN!

IMG_7799.JPG

 

EKRANY DOTYKOWE !

IMG_4456.JPG

 


 


  • Zobacz
  • Zobacz
1